Ndriçim më i zgjuar se kurrë: Me gamën tonë të gjerë të pajisjeve të ndriçimit, ne tani ju ofrojmë një përzgjedhje emocionuese të produkteve për të përmbushur një gamë të gjerë kërkesash ndriçimi - dhe shumë risi të mëdha.

Rreth nesh

Përdorni veprimin tonë për të krijuar vlerë për klientët!
 • company_intr (3)
 • company_intr (2)
 • company_intr (1)

Ningbo Deamak Intelligent Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2016. Është një prodhim burimor i fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e dritave me induksion të trupit të njeriut, dritat krijuese të natës, dritat e kabinetit, dritat e tavolinës për mbrojtjen e syve, Bluetooth dritat e altoparlantëve etj ndërmarrje.Kompania aktualisht ka rreth 100 punonjës, një ekip R&D prej më shumë se 10 personash dhe ka një numër patentash për shpikje të dizajnit;sipërfaqja ekzistuese e fabrikës është më shumë se 2000 metra katrorë, dhe 4 linja prodhimi, montimi dhe paketimi, si dhe pajisje të ndryshme prodhimi gjysmë automatike dhe pajisje profesionale të testimit LED.

GAZETE

Buletinet tona, informacionet më të fundit rreth produkteve tona, lajmet dhe ofertat speciale.
 • Historia LED

  Panairi i tretë tregtar i Kinës (Indonezi) në 2023

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Tani që epidemia po i vjen fundi, partnerët e biznesit po takohen sërish me njëri-tjetrin pas gjithë viteve të vështira.Ne nuk duam të humbasim këtë shans të madh për të bërë miq të rinj në të gjithë botën.Pranvera është stina e pikut për ekspozita të ndryshme.Ningbo Deamak Intelligent Technology CO.,...

 • Historia LED

  Pemët e zjarrit dhe lulet e argjendta “bëjnë” festën e fenerëve

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Pas Festivalit të Pranverës, ka një tjetër festival të rëndësishëm tradicional për kinezët - Festa e Lanternit.Ka një thënie në Kinë që festa e Vitit të Ri ka mbaruar vërtet pas Festës së Fenerëve.Festivali i Fenerëve quhet edhe Festivali i Llambave.Ajo mbahet në ditën e pesëmbëdhjetë...

 • Historia LED

  Dritat e altoparlantëve Bluetooth që ia vlen të zotërohen për dekorimin e ambienteve të brendshme

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Shtëpia është një vend ku njerëzit pushojnë dhe pushojnë, kështu që dekorimi i shtëpisë është veçanërisht i rëndësishëm.Kur dekorojmë dhomën e gjumit ose dhomën e bebeve, ose për raste të veçanta, shumica prej nesh do të dëshironin të shtonin një ndjenjë atmosfere.Një ndriçim atmosferik mund të dekorojë menjëherë shtëpinë tuaj, të bëjë ambientet e brendshme...

 • Historia LED

  Hyrje dhe Karakteristikat e llambës silikoni të ariut

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Drita e natës silikoni është një produkt i nxehtë silikoni i viteve të fundit, me forma të ndryshme dhe dizajne unike.Drita e natës silikoni mund të përdoret gjithashtu në shumë fusha, si llamba tavoline, llamba e atmosferës dhe llamba për ushqyerjen me gji.Kjo lloj drite nate është veçanërisht tërheqëse për familjet me foshnje...

 • Historia LED

  Shfaqja e burimeve globale të elektronikës së konsumit

  Ndriçim inovativ dhe i lirë me LED

  Në epokën pas epidemisë, ne jemi mësuar të mbajmë maska ​​​​dhe të ruajmë distancën fizike kur nuk jemi mirë.A ju mungon jeta dhe puna jonë para epidemisë, si p.sh. të ndiqni ekspozita, të vizitoni klientët dhe furnitorët, të pini kafe ose birrë me njëri-tjetrin dhe të bisedoni gjatë gjithë natës?Ne...

Më shumë Produkte