Попаметно осветлување од кога и да е: со нашата широка палета на опрема за осветлување, сега ви нудиме возбудлив избор на производи за исполнување на широк опсег на барања за осветлување - и многу одлични иновации.

За нас

Искористете ја нашата акција за да создадете вредност за клиентите!
 • company_intr (3)
 • company_intr (2)
 • company_intr (1)

Ningbo Deamak Intelligent Technology Co., Ltd. е основана во 2016 година. Тоа е извор на производство што се фокусира на истражување и развој, производство, продажба и сервис на индукциски светла за човечко тело, креативни ноќни светла, светла за кабинет, светла за биро за заштита на очите, Bluetooth светла за звучници итн претпријатие.Компанијата моментално има околу 100 вработени, тим за истражување и развој од повеќе од 10 луѓе и има голем број патенти за дизајнерски изум;постоечката површина на фабриката е повеќе од 2.000 квадратни метри, и 4 линии за производство, склопување и пакување, како и разновидна полуавтоматска опрема за производство и професионална опрема за ЛЕД тестирање.

БИЛТЕН

Нашите билтени, најновите информации за нашите производи, новости и специјални понуди.
 • LED приказна

  Третиот трговски саем во Кина (Индонезија) во 2023 година

  Иновативно и евтино осветлување со LED

  Сега кога епидемијата е при крај, деловните партнери повторно се среќаваат по сите тешки години.Не сакаме да ја пропуштиме оваа одлична шанса да стекнеме нови пријатели ширум светот.Пролетта е шпицот на сезоната на разни изложби.Ningbo Deamak Intelligent Technology CO.,...

 • LED приказна

  Огнените дрвја и сребрените цвеќиња го „прават“ фестивалот на фенерите

  Иновативно и евтино осветлување со LED

  По Пролетниот фестивал, постои уште еден важен традиционален фестивал за Кинезите - Фестивалот на фенерите.Во Кина постои изрека дека новогодишниот празник навистина е завршен по фестивалот на фенерите.Фестивалот на фенерите се нарекува и фестивал на светилки.Се одржува петнаесеттиот ден...

 • LED приказна

  Светла за звучници со Bluetooth што вреди да се поседуваат за декорација на затворен простор

  Иновативно и евтино осветлување со LED

  Домот е место за одмор и релаксација на луѓето, па затоа декорацијата на домот е особено важна.Кога ја украсуваме спалната или бебешката соба, или за посебни прилики, повеќето од нас би сакале да додадат чувство на атмосфера.Атмосферското осветлување може веднаш да го украси вашиот дом, да ја направи внатрешната околина...

 • LED приказна

  Вовед и карактеристики на силиконската ламба од мечка

  Иновативно и евтино осветлување со LED

  Силиконското ноќно светло е жежок силиконски производ во последниве години, со различни форми и уникатен дизајн.Силиконската ноќна светлина може да се користи и на многу полиња, како столна ламба, атмосферска светилка и светилка за доење.Ваквото ноќно светло е особено привлечно за семејствата со бебиња...

 • LED приказна

  Глобални извори за потрошувачка електроника шоу

  Иновативно и евтино осветлување со LED

  Во пост-епидемиската ера, навикнати сме да носиме маски и да одржуваме физичка дистанца кога не ни е добро.Дали ви недостига нашиот живот и работа пред епидемијата, како што се присуство на изложби, посета на клиенти и добавувачи, пиење кафе или пиво едни со други и разговори цела ноќ?Ние ...

Повеќе производи